CandanPdks

1982 yılında duvar, masa ve kol saatleri satışını ve tamir işlerini yapmakta olduğumuz İzmir konakta bulunan işyerimizi Bornova ya naklettik.

Bornova’ya geldiğimizde fabrikalarda kullanılan bekçi kontrol saatlerinin ve işçi kart basma saatlerinin tamir ve bakım için İstanbul’a gönderildiğini öğrendik. teknik olarak incelediğimizde bu saatlerin tamirini kısa sürede yaptık. daha sonra bayilik aldık. Yavaş yavaş kol saati piyasasından çekildik.

Bu zamana kadar hangi bekçi tur kontrol saatinin ve okuyucunun kaliteli olduğu konusunda çok tecrübe kazandık.    

Klasik işçi kart basma saati – Bekçi tur kontrol saatleri – Turnike – yüz okuma- parmak izi okumalı – Proximity kartlı Pdks personel devam kontrol sistemleri teknolojisinin yaşamımızın her alanında kullanılmasını sağlamayı hedefleyen firmamız 1982 yılından beri klasik kart basma saatleri ve Bekçi tur kontrol saatleri konusundaki deneyimi ile beraber bluecardsoft ve ithalatını yaptığımız V1200 bekçi tur kontrol sistemleri ürünleri ile siz kullanıcıların beğenisini kazanmış gerek modellerimizin çeşitliliği gerek dış dizaynları gerekse hizmet ve kolay kolay arıza çıkartmamaları servisteki azimli çalışmalarımızı gelecek dönemlerde de sizlerle paylaşmayı hedef edinmiştir.

Online Pdks programımızı sağlık bakanlığı Hes kodu ile uyumlu çalıştırarak ve % 100 yerli online Proximity kart okuyucularımızı imal ederek turnikelerde covid, li vb. geçişleri önledik.

Güvenlik tur kontrol Sistemlerinde kendimize ait candanpdks yazılımımızı kullanmaktayız.

Ahmet Candan
CANDANPDKS
Saat ve kontrol sistemleri

Bornova / İzmir

0 532 4273898