CandanPdks

Türkiyemizdeki fabrikalara işletmelere pdks kart basma saati sistemleri kurulmakta bu kurulan sistemler maalesef kısa zaman içersinde kullanılmaz hale gelmektedir. Kullanılmayan cihaz ve programlar nedeniyle firmalarımız büyük maddi kayıplar yaşamaktadırlar. Candanpdks, den programı kullanamadığından veya teknik servis desteği için muhatap bulamadığından firmalar yardım istemektedir.

İnsan kaynakları ve Bilgi işlem müdürlerimiz size verilen PDKS ve kart basma saati tekliflerini iyi incelemeden pdks ve bekçi tur kontrol sistemi satın almayınız.

Pdks ve bekçi tur sisteminiz arıza yaptığında size teknik hizmeti verebilecek firmaların başında gelen 1982 yılında kurulan, piyasaya hizmet olarak sadece pdks, işçi kart basma saati ve bekçi tur kontrol saati olarak hizmet veren candanpdks ahmet candan size hizmet vermekten onur duyacaktır.

Türkiye’ de başlatmış olduğumuz yüzokumalı, parmak izi ve proxımıty pdks geçiş kontrol sistemleri devrini sizlerin de desteği ile her geçen gün yeni ürünler ve yeni kolaylıklar katarak 1982 yılından beri 35 yıldır izmirde pdks kolunda iş sürdürmeye devam etmekteyiz.

Klasik işçi kart basma saati – Bekçi tur kontrol saatleri – Turnike – yüzokuma- parmakiz okumalı – proximity kartlı pdks personel devam kontrol sistemleri teknolojisinin yaşamımızın her alanında kullanılmasını sağlamayı hedefleyen firmamız 35 yıldır klasik kart basma saatleri ve Bekçi tur kontrol saatleri konusundaki deneyimi ile beraber Zkteco ve bluecardsoft ürünleri ile siz kullanıcıların beğenisini kazanmış gerek modellerimizin çeşitliliği gerek dış dizaynları gerekse hizmet ve servisteki azimli çalışmalarımızı gelecek dönemlerde de sizlerle paylaşmayı hedef edinmiştir.

 

Ahmet Candan
CANDANPDKS
PERSONEL KONTROL SİSTEMLERİ.

0 532 4273898